+90 332 238 62 34 bilgi@yagcilargida.com

Hakkımızda

YAĞCILAR GIDA; 1990 yılından günümüze, Konya'da gıda maddelerinin satış pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Bir dünya markası haline gelen Aroma Meyve Suları, Avşar Doğal Kaynak Maden Suları, Gecek Doğal Kaynak Suları, Kilikya Gıda Ürünleri ile Dark Blue Enerji İçeceklerinin Konya Bayisidir. Konya İli başta olmak üzere, tüm ilçelerine bayisi olduğumuz ürünlerin dağıtımını yapmaktayız.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur..

Değişen ve gelişen müşteri beklentilerine uygun olarak ” Kaliteli ve ekonomik Ürün ” sloganıyla, günümüz rekabet piyasasında ihtiyaç duyacağınız ürünlerde ismimizin aranılan anılan firma olması gayesiyle sektördeki faaliyetimize devam etmekteyiz.

Misyon;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Vizyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak