YAĞCILAR

Hakkımzıda

Hakkımızda

About image
YAĞCILAR GIDA

Hakkımızda

Şirketimiz, 1968 yılında Konya'nın Kadınlar Pazarı olarak anılan gıda çarşısında bakkal olarak kurulmuştur. 1994 yılında ise yine Konya Toptancılar Çarşısı'nda toptan olarak hizmet vermeye başlayan Yağcılar Gıda, bir aile şirketi olmakla beraber 3. kuşakta Fevzi Bey'in bayrağı devir almasıyla başta Aroma ve Avşar olmak üzere şimdilik 8 likit markanın ana dağıtımını ve satışını üstlenmektedir.

2015 yılında Konya İmsan Sanayi Sitesi'ne taşınan şirketimiz, 2022 yılında yeni alınan distribütörlüklerimizin artmasına paralel iş hacmi büyüyerek, toplam 6000 metrekare, 3500 metrekaresi kapalı alana sahip yeni yerimizde hizmet vermeye devam etmektedir.

Bölgede hedef önceliğimiz likit sektöründe yaşadığımız şehir olan Konya'da bu işi en profesyonel şekilde yapmak; ki bunu başardığımızı düşünüyoruz. Akabinde İç Anadolu'da likit dendiği zaman akla gelen ilk firma olmayı hedefliyoruz. Bu yolda ilerlerken çok mesafe kat ettiğimizi ama gidecekte çok yolumuzun olduğunu düşünüyoruz.

Operasyonel faaliyetlerimizi profesyonel satış, depo ve sevkiyat ekibimizle hızlı ve çözüm odaklı şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma profilimiz olarak güvenilir, zamanında ve eksiksiz hizmet vermeyi daima hedefliyoruz.